MAKİNE VE LENSLERİ KONUŞTUK

dav
Hangi fotoğraf makinesi ve objektifi almalıyım? sorusuna cevap arıyoruz.

Derneğimizin 2020 yılı 1. dönem etkinlik planında yer alan Fotoğraf makineleri ve lensler konusunu ele aldık.

6 Mart Cuma akşamı dernek binamızda Yönetim kurulu üyemiz Durmuş CEYLAN’ın sunumuyla fotoğraf makineleri ve lenslerle ilgili sohbet havasında bir sunum gerçekleştirdik. Hangi makineyi, hangi lensi neden almalıyız? Hangi ekipman bizim için en idealidir gibi sorulara cevap aradığımız etkinliğimizde karşılıklı soru cevap şeklinde ilerleyen sunumdan dolayı Durmuş CEYLAN’a teşekkür ediyoruz.

HANGİ MAKİNEYİ VE LENSİ ALMALIYIM?

Hangi fotoğraf makinesi ve objektifi almalıyım? sorusuna cevap arıyoruz.

Derneğimizin 15 günde bir gerçekleştirdiğimiz Cuma söyleşilerinde 6 mart Cuma akşamı “Hangi makine ve lensi almalıyım?” sorusuna cevap arayacağız. Derneğimiz yönetim kurulu üyemiz Durmuş CEYLAN’ın gerçekleştireceği söyleşide fotoğraf makineleri, lensler ve diğer ekipmanlarla ilgili bilgiler yer alacaktır. Bilgi tecrübelerini bizimle paylaşacak olan Durmuş hocamızın söyleşisine tüm üyelerimiz başta olmak üzere fotoğrafa ilgi duyan hemşehrilerimizi bekliyoruz.

2020 YILI 1. DÖNEM ETKİNLİK PLANIMIZ

2020 yılı etkinlik planı

Derneğimizin 2020 yılı 1. dönem etkinlik planımız hazırlandı. 2020 yılının ilk toplantısında üyelerimizle paylaşımlar yapılarak fikir alışverişinde bulunulmuştur. Gelen öneriler ve dönütler neticesinde hazırlanan planımızı üyelerimizle paylaşıyoruz. Etkinliklerle dolu bir yıl olması dileği ile katkı sağlayan üyelerimize teşekkür ediyoruz.

SOSYAL MEDYAYI ELE ALDIK

Derneğimizin 21 Şubat Cuma günkü söyleşi programında sosyal medyayı konuştuk. Facebook, İnstagram, Twitter, Pinterest, Watsapp, Youtube gibi popüler sosyal medya uygulamalarından fotoğraf alanında nasıl yararlanabiliriz? Riskleri nelerdir? gibi sorulardan yola çıkarak hem sosyal medya uygulamalarının püf noktalarını konuştuk hem de yararlarının yanı sıra zararları ile ilgili deneyim ve fikirlerimizi paylaştık. Katılımcılarımıza ve deneyimlerini bizimle paylaşan üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Larende Fotoğraf Derneği Söyleşileri
Larende Fotoğraf Derneği Söyleşileri

KONUMUZ SOSYAL MEDYA

Larende Fotoğraf Derneği olarak iki haftaya bir gerçekleştirdiğimiz Cuma Buluşmalarında dernek merkezimizde 21 Şubat 2020 Cuma akşamı saat 20:00 da “Fotoğrafta Sosyal Medyayı Nasıl Kullanalım?” konusunu konuşacağız.Karşılıklı söyleşi şeklinde gerçekleştireceğimiz programa tüm üyelerimiz ve fotoğrafa gönül veren dostlarımızı bekliyoruz.